SuperX

SuperX ile Twitter'da (X) Etkinizi Artırın!

Sorunuz mu Var? Hemen Aray─▒n!
Yaz─▒l─▒m Bilgileri
 •  ├ťr├╝n Kod #TW01

 •   Kurulum S├╝resi Hemen

 •  Kodlama Dili C#

 •  Framework S├╝r├╝m├╝ 4.7
Di─čer Yaz─▒l─▒mlar─▒m─▒z

A├ž─▒klama

­čîč SuperX: Sosyal Medya Yönetiminde Etkinizi Art─▒r─▒n! ­čîč

­čÜÇ Avantajlar─▒m─▒z:

­čÄ» Takipçi Gönderme: Hesab─▒n─▒z─▒ hedef kitleyle büyütün ve etkile┼čimi art─▒r─▒n.

­čĹŹ Be─čeni Gönderme: ─░çeriklerinizi daha geni┼č bir kitleye ula┼čt─▒r─▒n ve popülerli─činizi art─▒r─▒n.

­čöü Retweet Gönderme: ─░çeriklerinizin daha fazla ki┼čiye ula┼čmas─▒n─▒ sa─člay─▒n ve etkile┼čimi maksimum seviyeye ç─▒kar─▒n.

­čöą Özelliklerimiz:

­čöŚ Multi Thread Özelli─či: H─▒z ve verimlili─či en üst düzeye ç─▒kar─▒n, i┼člerinizi daha h─▒zl─▒ halletmek için güçlü çoklu i┼č parçac─▒─č─▒ deste─či.

­čöĺ Proxy Özelli─či: Gizlili─činizi koruyun ve güvenli─či sa─člay─▒n, i┼člemlerinizi anonimle┼čtirin ve hesab─▒n─▒z─▒ koruma alt─▒na al─▒n.

­čĽÁ´ŞĆ‍ÔÖé´ŞĆ Otomatik Aktif Kullan─▒c─▒ Tespiti: Sistem Üzerinde Otomatik Aktif Kullan─▒c─▒lar─▒n─▒z─▒ Ay─▒klay─▒n.

­čöç Otomatik Pasif Kullan─▒c─▒ Tespiti:Sistem Üzerinde Otomatik Etkin Olmayan Kullan─▒c─▒lar─▒n─▒z─▒ Ay─▒klay─▒n.

­čöÉ Otomatik Kilitli Hesap Tespiti: Sistem Üzerinde Otomatik Geçici Ask─▒ Dü┼čen Kullan─▒c─▒lar─▒n─▒z─▒ Ay─▒klay─▒n.

­čÜź Otomatik Token Geçersiz Hesap Tespiti: Sistem Üzerinde Otomatik Token─▒ Geçersize Dü┼čen Kullan─▒c─▒lar─▒n─▒z─▒ Ay─▒klay─▒n.

­čĺČ Destek ve Güvenilirlik:

­čĄŁ Siz de─čerli mü┼čterilerimize her ad─▒mda yan─▒n─▒zday─▒z! 2017 y─▒l─▒ndan beri 10 binin üzerinde mutlu lisans mü┼čterimize hizmet veriyoruz. Sorular─▒n─▒z─▒, sorunlar─▒n─▒z─▒ ve geri bildirimlerinizi daima önemsiyor ve en k─▒sa sürede çözüme kavu┼čturuyoruz. Mü┼čteri memnuniyeti ve güvenilirlik bizim için önceliktir.

­čÜÇ SuperX ile Sosyal Medya Yönetimi Daha Kolay ve Etkili Hale Geliyor! Hemen Deneyin ve Fark─▒ Ke┼čfedin! ­čĺ¬

Gereksinimler

  • ─░┼čletim Sistemi : Windows 7 ve üzeri 
  • Disk Alan─▒ : 500 MB Veya Üzeri
  • Ram: 500 MB Veya Üzeri
  • Net Framework : 4.5 Veya Üzeri

Tan─▒t─▒m Videosu

Yorumlar

Ay┼če Y─▒lmaz

SuperX'i kullanmaya ba┼člad─▒ktan sonra hesab─▒m─▒n etkile┼čimi inan─▒lmaz bir ┼čekilde artt─▒! Takipçi say─▒m h─▒zla yükseldi ve içeriklerim daha geni┼č bir kitleye ula┼čmaya ba┼člad─▒. Harika bir araç, kesinlikle tavsiye ederim!

Ahmet Kaya

SuperX, sosyal medya hesaplar─▒m─▒ yönetmeyi çok daha kolay hale getirdi. Art─▒k içerik üretimine daha fazla odaklanabiliyorum çünkü otomatik etkile┼čim özellikleri sayesinde hesab─▒m organik olarak büyüyor. Te┼čekkürler SuperX

Fatma Demir

Hesab─▒m─▒n güvenli─či benim için çok önemliydi ve SuperX'in sa─člad─▒─č─▒ güvenlik önlemleri beni gerçekten rahatlatt─▒. Proxy deste─či ve otomatik güvenlik taramalar─▒ sayesinde hesab─▒m─▒ korumak art─▒k çok daha kolay

Mehmet Y─▒ld─▒z

SuperX'in kullan─▒c─▒ dostu arayüzü ve basit kurulumu gerçekten etkileyici! Ba┼člamak için hiçbir teknik bilgiye ihtiyac─▒n─▒z yok, sadece ad─▒mlar─▒ takip ederek hemen kullanmaya ba┼člayabilirsiniz.

Zeynep Karadeniz

SuperX'in destek ekibi gerçekten harika! Herhangi bir sorunla kar┼č─▒la┼čt─▒─č─▒mda h─▒zl─▒ bir ┼čekilde yan─▒t al─▒yor ve sorunlar─▒m─▒ çözüme kavu┼čturuyorlar. Mü┼čteri memnuniyetini gerçekten önemsiyorlar.

Emre Akba┼č

SuperX sayesinde sosyal medya stratejimi güçlendirmek çok daha kolay hale geldi. Otomatik etkile┼čim özellikleri sayesinde hesab─▒m─▒n görünürlü─čünü art─▒r─▒yor ve marka bilinirli─čimi yükseltiyorum.

Selin ┼×ahin

SuperX'i kullanmaya ba┼člad─▒ktan sonra sosyal medya hesaplar─▒m─▒ yönetmek için harcad─▒─č─▒m zaman─▒ neredeyse yar─▒ yar─▒ya azaltt─▒m. Art─▒k daha verimli bir ┼čekilde içerik üretebiliyorum ve etkile┼čimi art─▒rabiliyorum.

S─▒k├ža Sorulan Sorular

SuperX nedir ve ne i┼če yarar?

SuperX, sosyal medya hesaplar─▒n─▒z─▒ otomatik olarak yönetmenize olanak sa─člayan özel bir yaz─▒l─▒md─▒r. Takipçi gönderme, be─čeni gönderme ve retweet gibi i┼člemleri otomatik olarak gerçekle┼čtirebilir.

SuperX'i kullanman─▒n avantajlar─▒ nelerdir?

SuperX kullanarak hesab─▒n─▒z─▒n etkile┼čimini art─▒rabilir, hedef kitlenize daha etkin bir ┼čekilde ula┼čabilir ve sosyal medya varl─▒─č─▒n─▒z─▒ güçlendirebilirsiniz.

SuperX'in g├╝venli─či nas─▒l sa─članmaktad─▒r?

SuperX özel kodlama ve mimarisi ile tasarlanm─▒┼čt─▒r ve hesaplar─▒n kapanma riskini minimum seviyeye indirmek için geli┼čtirilmi┼čtir. Ayr─▒ca, Proxy Özelli─či gibi güvenlik önlemleri de bulunmaktad─▒r.

SuperX'i kimler kullanabilir?

SuperX'i ki┼čisel hesap sahipleri veya i┼čletmeler sosyal medya hesaplar─▒n─▒ etkin bir ┼čekilde yönetmek isteyen herkes kullanabilir.

SuperX'i kullanmak hesab─▒m─▒n g├╝venli─čini tehlikeye atar m─▒?

Hay─▒r, SuperX güvenlik önlemleriyle donat─▒lm─▒┼čt─▒r ve hesap güvenli─činizi sa─člamak için tasarlanm─▒┼čt─▒r. Ancak, makul ┼čekilde kullan─▒lmad─▒─č─▒nda sosyal medya platformlar─▒ taraf─▒ndan hesap kapatma riski her zaman vard─▒r.

SuperX'in destek hizmetleri nas─▒l i┼čliyor?

SuperX'in destek ekibi, mü┼čterilere kestinsiz hizmet vermektedir. Her türlü soru, sorun veya geri bildirim için destek ekibiyle ileti┼čime geçilebilir.

SuperX'in fiyatland─▒rma modeli nas─▒l i┼čliyor?

SuperX'in fiyatland─▒rmas─▒ genellikle lisans bazl─▒d─▒r. Fiyatlar genellikle kullan─▒c─▒ ihtiyaçlar─▒na ve hizmetin kapsam─▒na göre de─či┼čiklik gösterebilir.