GData

Instagram Telefon Numarası - E-Posta Adresi ve WhatsApp Numarası Toplama Aracı

Sorunuz mu Var? Hemen Arayın!
Yazılım Bilgileri
 •  Ürün Kod #IS001

 •   Kurulum Süresi Hemen

 •  Kodlama Dili C#

 •  Framework Sürümü 4.7
Diğer Yazılımlarımız

Açıklama

GData kullanan kullanıcılar, rakip firmaların bir adım önünde olurlar.Gelişmiş alt yapı mimarisi ile instagram üzerinde kullanıcıların telefon numarası, whatsapp numarası, işletme numarası ve e-posta adreslerini  toplamaya odaklı bir yazılımdır. Instagram üzerinde sadece açık verileri toplamaktadır. Kişisel olarak bir hesabın telefon numarasını veya e-posta adresini toplamamaktadır.

GData Avantajları Nelerdir ?

 • Sınırsız Biyografi Telefon Numarası Toplar
 • Sınırsız İşletme Telefon Numarası Toplar
 • Sınırsız WhatsApp Telefon Numarası Toplar
 • Sınırsız Kullanıcı Listesi Oluşturma Paneli

 

GData Özellikleri Nelerdir ?

 • Hashtag Üzerinden Veri Toplama
 • Lokasyon Üzerinden Veri Toplama
 • Hedef Kullanıcının Takipçileri Veya Takip Ettikleri Üzerinden Veri Toplama
 • Hedef Gönderiyi Beğenenlerin Üzerinden Veri Toplama
 • Hedef Gönderiye Yorum Atanların Üzerinden Veri Toplama
 • Liste Üzerinden Veri Toplama
 • Onaylı Hesapları Filtreleme Seçeneği
 • Takipçi Sayısı Filtreleme Seçeneği
 • Takip Edilen Sayısı Filtreleme Seçeneği
 • Çoklu Hashtag Arama Seçeneği
 • Çoklu Lokasyon Arama Seçeneği
 • Eposta Filtreleme
 • Telefon Numarası Filtreleme
 • WhatsApp Numarası Filtreleme
 • Akıllı Filtreleme [ Numara toplama sırasında, aynı numaraları birden fazla veritabanına asla kayıt etmez.] 
 • Verİ Kaybı [ Toplamış olduğunuz tüm veriler veritabanına kayıt olur.Bu şekilde asla veri kaybı olmaz.]
 • Anti Spam Filtresi
 • Excel Veya Txt Formatında Dışarı Aktarım.

 

GData Destek Durumu Nelerdir ?

Siz değerli müşterilerimize her zaman destek vermeyi sürdüreceğimizden emin olabilirsiniz. 2017 yılından itibaren 10 bin + mutlu lisans müşterimize desteklerimizi vermeye her zaman devam ettik ve etmeye devam ediyoruz.

Gereksinimler

  • İşletim Sistemi : Windows 7 ve üzeri 
  • Disk Alanı : 500 MB Veya Üzeri
  • Ram: 500 MB Veya Üzeri
  • Net Framework : 4.5 Veya Üzeri

Tanıtım Videosu

Yorumlar

Mert Birden

Toplamda 1 milyona yakın numara stoklamasıda yapıldı. İşletmelere ulaşmak isteyen herkesin yararlanabileceği güzel bir uygulama.

Buğra Gülcan

Programı satın aldım, program sorunsuz olarak çalışıyor. 2 saat gibi bir sürede 1000 civarında kusursuz numara topladı uygulama. Emeğinize sağlık.

Nalan Karadeniz

İşinin ehli bir arkadaş programı satın aldım ve inceledim, muazzam bir uygulama diyebilirim.

Mehmet Seki

Gerçekten ilgili ve hizmet konusunda çok yardımcı oldu.Hesaplı olduğu gibi aldığım hizmetin bedeli bence çok makul arkadaş o kadar ilgili ki biri bana bu kadar soru sorsaydı diye düşündürdü bana 4 bot aldım ve hepsi için ekstra eklenmesini istediklerimi ekledi beni mutlu etti.

Teoman Yıldız

13 yıldır bu sektörün içindeyim,işini bu kadar severek yapan ve destek veren nadir kişilerdensin. Yazılım sorunsuz ve fiyatta diğer uygulamlara göre çok çok alt seviyelerde. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Cemal Çetin

Program satın alındı arkadaş işinde uzman saolsun çok yardımcı oldu bire bir ilgili kurulum ve program anlatımına kadar bir sürü soruyu cevapladı kendisine teşekkür ederim.

Mahmut Yavuz

Program gayet başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum. Tarafımca kullanılmaktadır. Hocam sağolsun her türlü sorunda yardımcı oluyor teşekkür ediyorum kendisine.

Ahmet Can

Programı yeni versiyon ile birlikte satın aldım. Teknik destek konusunda çok ilgili.Program çok stabil ve seri çalışıyor.İşini kaliteli ve güzel yapan nadir kişilerden sürekli çalışmaya devam edeceğim.

Kadir Aslan

Hizmeti satın aldım. Desteği konusunda hiç sıkıntı çekmedim. Uygulamanın kullanımı kolay ve çalışır uygulamadır. Arattığım konum ve hashtaglerde gayet güzel bir şekilde dataları topladı. Emeğine sağlık kardeşim.

Salih Aksoy

1 adet lisans satın alındı arkadaş çok güvenilir ve cana yakın her konuda yardımcı oluyor şiddetle tavsiye ederimmm

Yakup Taş

Arkadaş oldukça ilgili ve program gayet güzel çalışıyor. 2 haftadır kullanıyorum her hangi bir problem yaşamadım. Bilgisayarım çöktüğünde bile yeni bilgisayara kurulumunu hemen gerçekleştirdik. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Teşekkürler.

Abdullah Erdoğan

Güncellemeleri ve ilgisi için gerçekten çok teşekkür ederim. İşinin erbabı ve yazılımları gerçekten verimli çalışıyor.

Yunus Güneş

arkadaştan programı satın aldım teknik açıdan çok yardımcı oldu sağolsun. programı tavsiye edebilirim.

Furkan Ateş

Belkide haftalardır böyle bir program arıyordum ve bunun dışında bir kaç daha program arıyordum. Bu programın konusunu gördüm deneyeyim dedim. Arkadaşla iletişime geçtim satın alayım almayayım tüm sorularıma aklımda en ufak bir soru işareti kalmayacak şekilde cevap verdi ve ilgilendi. Satın aldıktan sonra belki de kimsenin yapmayacağı şeyler yaptı ilgilendi. Belki çoğu satıcı ilgilenebilir satış sonrası ama sorun olduğunda ilgilenir. Arkadaş sattıktan sonra her şeyi yoluna koyduktan sonra bile ben yazmadığım halde geldi bir sorun var mı? Varsa söyle çözelim dedi o kadar ilgili bir arkadaş. Sadece satış öncesi ilgi alaka göstermiyor satış sonrası bile gelip ilgileniyor hatta sizin sorununuz olmasa bile gelip soruyor bir sıkıntı var mı diye. Programına gelince çalışma hızı olsun verimliliği olsun ben şahsen çok beğendim. Yani bir gün içerisinde 10 bine yakın mail ve telefon topladım. Tabi vds ile topladım yoksa fazla bilgisayarı açık bırakan birisi değilimdir. Gayet stabil hatta piyasada tek olmasına rağmen çoğu sektörde ki instagram programları ile yarışır ve bu yarışı önde tamamlar. Arkadaşa bu programı yazdığı için ve ilgilendiği için çok çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı Kullanırken Hangi Bilgileri İhdiyacım Bulunmaktadır ?

Yazılım giriş esnasında toplama yapabilmeniz için, herhangi bir instagram hesabı ile sistem üzerine giriş yapmanız gerekmektedir.

Yazılım Kullanırken Hesabımda Bir Sorun Oluşur mu?

Her sosyal medya platformu gibi instagramın belli şartları bulunmaktadır. Hesap limitleriniz üzerinden yapılacak herhangi farklı bir işlem sonucunda instagram tarafından hesabınız limitlendirme veya askıya alma işlemleri yapılabilmektedir.

Yazılım arka planda hesabınıza bir sorun olmaması adına tüm güvenlik önemlemlerimizi aldık, fakat her ne kadar bir önlem alınmış olsada hesabınıza %100 garanti verememekteyiz. Yaptığımız testler ve müşteri geri dönüşleri üzerine herhangi bir şekilde hesap kapanma durumuna rastlamadık. İşlemleri olabildiğince bot hesapları üzerinden yapmanıza dikkat ediniz.

Limitler ve kurallar Instagram tarafından belirlenmektedir. Hatalı veya limit üzerinde işlem yapmaya çalışırsanız işlem yaptığınız hesabınız geçici olarak engellenebilir ve işlem yapmanız kısıtlanabilir. Bu durum InstaES'e bağlı değildir. Telefon üzerinde de aynı işlemler aynı sonucu doğurabilir. Hız ve limitler hesaptan hesaba değişiklik gösterir. Tüm sorumluluk kullanıcıdadır.

Günlük Ne Kadar Veri Toplayabilirim ?

İlk olarak hedefleyeceğiniz kitle bu unsurda çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Olabildiğince popüler tag veya lokasyonlar üzerinden analiz işlemleri yapmanıza dikkat edebilirsiniz. Örneğin bir butik veya giyim tagları ile bir araba tag arasında çok fark olduğunu söyleyebiliriz. Yazılım satın alındıktan sonra her zaman bağlantılı bir şekilde kaldığımız için sizleri doğru yönlendirmede bulunmaktayız.

Lisansımı Başka Bir Bilgisayarda Kullanabilir miyim ?

Evet lisansınızı isterseniz başka bir bilgisayar üzerinde kullanabilirsiniz. İstersenizde lisans devir işlemlerinizi üyelik paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Hesap Bilgilerim Kayıt Ediliyor Mu?

Instagram hesabınıza ait kişisel hiç bir bilginiz sunucularımız ve web sitemiz üzerinde kayıt edilmemektedir.

Yazılım Satın Alındıktan Daha Sonra Iade İşlemi Mümkün mü?

Yazılım satın alındıktan daha sonra iade işlemi mümkün değildir. Web sitemiz üzerinden detaylı ürün bilgisini her açıklamasını yazmaktayız. Ürünü satın alan kullanıcı aşağıda ki maddeyi kabul etmiş sayılır.

Türkiye'de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında iadesi mevcut değildir. Bu yasalar ile belirlenmiştir ve tüketici hakem heyetinde bu ibare mevcuttur. Türkiye'de biz dahil nereden yazılım alırsanız alın iadesini yapamazsınız. Lisans teslim edildikten ve faturası kesildikten sonra iade olayı kesinlikle gerçekleştirilmeyecektir. Bunun sebebi yazılımımızı korumamızdır. Yazılımın satışı kadar yazılımın güvenliğide bizim için önemlidir. Son tüketici yasasını bu linkten okuyabilirsiniz.

Yazılımın kimden, nereden alındığının bir önemi olmadan, yazılımı kullanan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
Satın aldığınız lisansların satışı veya devir edilmesi serbesttir. Satın aldıktan sonra dilerseniz satabilirsiniz / devredebilirsiniz.

Yazılım Satın Alındıktan Daha Sonra Güncelleme İşlemi Mümkün mü?

Yazılım satın alındıktan daha sistem otomatik olarak güncelleme işlemleri devam edeceğine garanti edebiliriz. Her ne kadar 3 parti bir yazılım olsada instagramın değişiklik yapıtğı takdirde hemen güncellemesini çıkartmaktayız.