Hizmet Sözleşmesi

Kurumsal

Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Şartları

Aşağıdaki hizmet koşullarındaki herhangi bir ihlâl, önceden haber vererek veya vermeksizin InstaES tarafından hizmetinizin iptali de dâhil olacak yaptırımlara yol açacaktır.


Temel Kavramlar
Satın alınan yazılımları T.C. yasalarına uygun olmayan biçimde kullanmak yasaktır.
Spam yapmak, diğer kullanıcıların zararlı yönde etikleneceği şekilde kullanmak yasaktır.
Her yazılım yalnızca tek bilgisayar üzerinde kullanılabilir. Aksi şekilde kullanmak, kullanmaya çalışmak yasaktır.
Her yazılım tanımlanan lisans numarası ile çalışmaktadır.
instaes.org adresine kayıt olmanız için e-mail adresiniz, adınız, soyadınız, telefon numaranız ve adresinizi yazarak kayıt olmalısınız.
Her kullanıcı gerçek bilgileri ile kayıt olmalıdır. Aksi ispatlanan kullanıcıların hizmetleri ve üyelikleri durdurulur.


Şifreler
Hizmetlere ve bütün aktivite ya da eylemlere erişmek için kullandığınız şifrenizin korunmasında sorumluluk size aittir.
Hesaplarınızla “güçlü” şifreler kullanmanızı öneririz. InstaES yukarıdaki koşullara uymamanızdan kaynaklanan kayıp ve hasarlar için sorumlu olamaz ve olmayacaktır.


Telif Hakkı Politikası
InstaES başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve hizmet kullanıcılardan da aynı şeyi bekler.
InstaES adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları InstaES'a aittir. InstaES adı altında satışa sunulan tüm araçların patent hakları yasaları ve milletlerarası anlaşmaların hükümleri tarafından korunmaktadır. InstaES adı altında satışa sunulan tüm programlar hakkında bu sözleşme maddelerine aykırı davranılması durumunda kullanıcı, cezai ve hukuki sorumluluklara katlanacaktır. Ancak;
a) InstaES adı altında satışa sunulan tüm programların bir kopyasını yalnızca yedekleme veya arşivleme amacıyla kopyalayabilir, ya da
b) InstaES adı altında satışa sunulan tüm programları tek bir bilgisayara kopyalayıp, orijinalini yedekleme veya arşiv amacıyla tutabilirsiniz. Bu sebeple yazılımların yasal olmayan yollar ile çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması, kullanılması yasaktır. Tespit edilen kullanıcılar hakkında yasal yollara başvurma, zararın karşılanması gibi haklar saklıdır.


Bitiş Şartları
Her lisans belli bir süre kullanıma göre açılmaktadır. Kullanım süresi dolan lisans kullanılamaz hale gelir. Bu tarihten sonra kullanıcı sözleşmeyi fesih edebilir.


instaes.org web sitesini ve ürünlerini kullanan her kullanıcı hizmet şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.